Buttplug met hartvormig kristal (unisex)
Deze buttplug heeft een totale lengte van 73 mm. Het eivormige deel heeft een lengte van 43 mm en een diameter van 30 mm.
Dit anussieraad wordt geleverd in een luxe zwart fluwelen doosje.
Dit artikel is verkrijgbaar in 4 verschillende kristalkleuren: transparant 8094 - rood 8095 - roze 8096 - paars 8097.
Onze Rimba buttplugs zijn verkrijgbaar in verschillende maten (XS - S - L), kleuren (zilver, goud, roségoud & multicolor) en uitvoeringen (rond kristal, hartvormig kristal, met staartje & met LED-lampjes).
| Maat | S |
| Materiaal | Zink legering |
| Kleur | Transparant, Zilver |
| Nettogewicht | 13, 0 kg |
| Brutogewicht | 0,243 kg |
| Insteekbare lengte | 3, 4 cm |
| Diameter | Ø 3 cm |
| Lengte | 7,3 cm |
| Hoogte | 3,3 cm |
| HS Code | 7326.90.9890 |
