Buttplug met veren (unisex)
Deze buttplug heeft een totale lengte van ± 160 mm. Het eivormige deel heeft een lengte van 42 mm en een diameter van 30 mm.
Dit anussieraad wordt geleverd in een luxe, zwart, fluwelen doosje.
Dit artikel is verkrijgbaar met zwarte (8037) en roze (8038) veren.
Onze Rimba buttplugs zijn verkrijgbaar in verschillende maten (XS - S - L), kleuren (zilver, goud, roségoud & multicolor) en uitvoeringen (rond kristal, hartvormig kristal, met staart & met LED-lampjes).
| Maat | Ø Plug: 3 cm, S |
| Materiaal | Zink legering |
| Kleur | Roze, Zilver |
| Brutogewicht | 0,704 kg |
| Insteekbare lengte | 2, 4 cm |
| Lengte | 16 cm |
| Breedte | 14 cm |
| HS Code | 4911.10.1000 |
