Buttplug met kristal (unisex)
Deze grote buttplug heeft een totale lengte van 100 mm. Het eivormige deel heeft een lengte van 60 mm en een diameter van 40 mm.
Dit anussieraad wordt geleverd in een luxe zwart fluwelen doosje.
Dit artikel is verkrijgbaar in 5 verschillende kristalkleuren: transparant 7982 - rood 7983 - zwart 7984 - roze 8010 - paars 8011.
Onze Rimba-buttplugs zijn verkrijgbaar in verschillende maten (XS - S - L), kleuren (zilver, goud, roségoud & multicolor) en ontwerpen (rond kristal, hartvormig kristal, met staart & met LED-lampjes).
| Maat | L |
| Materiaal | Zink legering |
| Kleur | Paars, Zilver |
| Nettogewicht | 36, 0 kg |
| Brutogewicht | 0,829 kg |
| Insteekbare lengte | 6 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 4 cm |
| HS Code | 7326.90.9890 |
