Metalen paardrijzweep met lederen flap
Deze zweep is gemaakt van metaal en heeft een lederen flap en lus.
| Materiaal | Aluminium, Leer |
| Kleur | Zwart, Zilver |
| Brutogewicht | 0,174 kg |
| Lengte | 60,5 cm |
| Breedte | 6 cm |
| HS Code | 7326.90.9890 |
| Size chart | No |
| Referentie: | #7919 | |
| Barcode: | 8718924232378 | |
| Beschikbaarheid: | Lage voorraad |
Metalen paardrijzweep met lederen flap
Deze zweep is gemaakt van metaal en heeft een lederen flap en lus.
| Materiaal | Aluminium, Leer |
| Kleur | Zwart, Zilver |
| Brutogewicht | 0,174 kg |
| Lengte | 60,5 cm |
| Breedte | 6 cm |
| HS Code | 7326.90.9890 |
| Size chart | No |
Rimba Bondage Play is onze eigen collectie met BDSM-kleding, bondage artikelen zoals zwepen, boeien en touwen, mondknevels, kuisheid producten, tepelklemmen, cockrings en vele andere spannende BDSM-gerelateerde producten. Voor het overgrote deel van deze collectie wordt leer gebruikt. Deze leren huiden worden in Nederland gekocht en worden vervaardigd tot een kwaliteitsproduct in ons atelier in Breda. U vindt onze volledige collectie aan bondage-artikelen hieronder!