Rimba Bondage Play Silicone Penisstrap with Cockring. Available in SM (Ø 30mm) and ML (Ø 37mm)
| Taille | SM |
| Matériau | Silicone |
| Couleur | Noir |
| Poids brut | 0,043 kg |
| Hauteur | 6 cm |
| HS Code | 4015.19.0000 |
| Diameter ring | 30 mm |
|
Caractéristiques spécifiques à la taille
|
|
| Circumference | Strap: 12 - 19 cm |
