Rimba Bondage Play Silicone Penisstrap with Cockring. Available in SM (Ø 30mm) and ML (Ø 37mm)
| Tamaño | SM |
| Material | Silicona |
| Color | Negro |
| Peso bruto | 0,043 kg |
| Alto | 6 cm |
| HS Code | 4015.19.0000 |
| Diameter ring | 30 mm |
|
Características específicas de la talla
|
|
| Circumference | Strap: 12 - 19 cm |
